80s toys - Atari. I still have

Kancelaria Upadłość Konsumencka

Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://blogfreely.net/hintonhinton55/kancelaria-upadlosc-konsumencka
https://www79.zippyshare.com/v/tTEA5L6s/file.html
http://shaw53poulsen.xtgem.com/__xt_blog/__xtblog_entry/__xtblog_entry/23984851-kancelaria-upad-o-konsumencka?__xtblog_block_id=1#xt_blog
Kancelaria Upadłość Konsumencka

Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka dla osób z nadmiernym zadłużeniemOdwiedzając fora o problematyce finansowej i kredytowej coraz to nagminniej możemy się natknąć na pytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym zwięzłym artykule postaramy się rzucić trochę światła na przedmiotowe zagadnienie. W prostych słowach możemy, bowiem mówić o ogłoszeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już uprzednio w polskim systemie prawnym, lecz do tej pory mogły z niej korzystać wyłącznie podmioty prowadzące firmę (np. spółki akcyjne). W tym momencie (a dokładniej od końca grudnia 2009 r.) o ogłoszenie upadłości mogą się starać również osoby prywatne - konsumenci.

Niemniej jednak, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda jednostka, która się o nią stara musi zrealizować szereg przesłanek. W pierwszej kolejności przychodzi wykazać, iż jesteśmy niewypłacalni (znaczy to, iż ze swoich przychodów nie jesteśmy w stanie regulować naszych comiesięcznych zobowiązań - klasyczny przykład osób, które wzięły dużo zadłużeń i sumy rat przewyższają uzyskiwane zarobki). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy składać w sądzie musimy wskazać, iż zadłużenie powstało bez naszej ewidentnej winy, np. padliśmy ofiarą oszustwa albo pożyczek o lichwiarskim charakterze.

Upadłość konsumencka to temat rzeka i przy składaniu adekwatnego wniosku potrzebna jest fachowa wiedza. Wobec tego odpowiednim rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego pełnomocnika w osobie mecenasa lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE